Tango Maraton De Oro rozpocznie się 10 listopada 2023 r. o godzinie 21:00 i zakończy 12 listopada 2023 r. o godzinie 19:00.

Opłata rejestracyjna wynosi 690 pln. 

Uwaga! Dodatkowe milongi, tj. pre-party milonga (czwartek, 09.11.2023) i after-party milonga (niedziela, 12.11.2023), nie są uwzględnione w ‘marathon pass’, a muzyka będzie odtwarzana z laptopów.

  • Rejestracja na Tango Maraton De Oro będzie dostępna od 01 czerwca 2023 r.
  • Aby zarejestrować się na maraton należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny poniżej. W przypadku jakichkolwiek problemów technicznych, prosimy skontaktować się z nami mailowo na adres: maratondeoro@gmail.com
  • Wszystkie dodatkowe koszty związane z przelewem bankowym ponosi uczestnik, np. prowizje, koszty przewalutowania, i inne. W przypadku otrzymania niższej kwoty, niż  690 pln na uczestnika, organizatorzy zwrócą się o dopłatę brakującej kwoty.
  • Prawo do udziału w maratonie nie może zostać przeniesione na inną osobę. W wyjątkowych przypadkach uczestnik może przenieść prawo do udziału w maratonie na inną osobę wyłącznie za zgodą organizatorów, po podaniu jego danych.
  • W przypadku rezygnacji z udziału w maratonie opłata rejestracyjna nie podlega zwrotowi.
  • Uwaga! Tylko potwierdzone przez organizatorów płatności dają Ci gwarancję udziału w maratonie. Po otrzymaniu płatności otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem pomyślnego zakończenia procesu rejestracji.
  • Aby przeczytać wszystkie „Regulamin” kliknij tutaj.

Lista uczestników zostanie zamknięta 2 listopada 2023 r. Po tej dacie nie będzie możliwości przeniesienia swojego udziału na inną osobę z listy rezerwowej.
 

Wybierz tryb rejestracji*:

Imię i nazwisko*:

E-mail*:

Płeć*:

Kraj*:

Miasto*:

Link do konta na Facebook*:

Jedzenie*:

Zaznacz, czy wcześniej uczestniczyłeś/aś w Krakow Tango Maraton de Oro:
Zaznacz, czy wcześniej uczestniczyłeś/aś w Warsaw Tango Marathon El Navegador:Zaznacz, czy wcześniej uczestniczyłeś/aś w Warsaw Tango Meeting:Zaznacz, czy wcześniej uczestniczyłeś/aś w Warsaw Vynil Mania:


Proszimy o podanie maratonach tanga lub festiwalach, w których brałeś udział w ciągu ostatnich 2 lat

Twój partner:
Imię i nazwisko*:

E-mail*:

Płeć*:

Kraj*:

Miasto*:

Link do konta na Facebook*:

Jedzenie*:

Zaznacz, czy twój partner wcześniej uczestniczył/a w Krakow Tango Maraton de Oro:
Zaznacz, czy twój partner wcześniej uczestniczył/a w Warsaw Tango Maraton El Navegador:Zaznacz, czy twój partner wcześniej uczestniczyłeś/aś w Warsaw Tango Meeting:Zaznacz, czy twój partner wcześniej uczestniczyłeś/aś w Warsaw Vynil Mania:


Proszimy o podanie maratonach tanga lub festiwalach, w których twój partner brałeś udział w ciągu ostatnich 2 lat

Wymagane:


* - Wymagane pole